Palivové dřevo Duben

Palivové dřevo nejen Praha-východ

Palivové dřevo nové stránky – Palivo-Duben

Nové stránky

Nový web: www.palivove-drevo-libeznice.cz

palivové dřevo

 

Dobrý den, novou presentací udělala společnost Palivo-Duben velký krok dopředu nejen spuštěním nových webových stránek, které Vás doufáme zahřejí už od pohledu, jsou přehlednější a příjemnější pro oko ale hlavně jsou obohaceny o nové funkce jako “objednávky palivového dřeva online” . Dále přibyla možnost výpočtu ceny dopravy palivového dřeva a to dokonce s odečtem 5Km a proto zůstává naše výhrada “Doprava do 5Km od Líbeznice u Prahy ZDARMA”. Vážíme si Vás a Vašich doporučení a tak i přes další investice zůstává “Ceník palivového dřeva” zachován. Můžete ho srovnat se starým webem www.palivovedrevolibeznice.cz/cenik .

Objednávky palivového dřeva online

Pro objednávku palivového dřeva online není nutná žádná registrace. Po provedení objednávky na stránce našeho obchodu obdržíte 1 email s potvrzením o přijetí a přehledem objednávky, poté Vás budeme telefonicky kontaktovat a domluvíme se na detailech dodání paliva. Věříme, že budete nadmíru spokojeni a doporučíte nás dál a děláme pro to maximum.

Nový štípací stroj

Další krok kupředu je pořízení nového štípacího stroje jenž urychluje a zkvalitňuje výrobu palivového dřeva. A tím následný dovoz k Vašim krbům, kamnům a kotlům.

Posted in Palivové dřevo.