palivové dřevo ceník – Praha, Praha-východ, Líbeznice u Prahy

palivové dřevo ceník

Ceník palivového dřeva

Měkké dřevo lípa, smrk, borovice 1290,-Kč/PRMs
Tvrdé dřevo dub, jasan 1690,-Kč/PRMs
Tvrdé dřevo SUCHÉ max 20% dub, jasan 2490,-Kč/PRMs 
Měkké dřevo POLOSUCHÉ lípa, smrk, borovice 1590,-Kč/PRMs
Tvrdé dřevo – BUK buk 1790,-Kč/PRMs
OLŠE olše 1490,-Kč/PRMs
Bříza bříza  1590,-Kč/PRMs
2.jakost směs dřevin  1000,-Kč/PRMr

1 PRMs = 1 prostorový metr sypaný   (naštípané dřevo nasypané do krychle – 1x1x1 metr)
1 PRM = prostorový metr 1x1x1m, ve kterém jsou vyskládaná polena nebo štípané dříví.

Veškeré palivové dřevo dodáváme standardně naštípané a nařezané na 35 cm. V případě potřeby lze nařezat na jinou délku dle vašich požadavků.

Ceník autodopravy palivového dřeva

Cenu dopravy si snadno spočítáte při objednávce v našem obchodu.

Cena dopravy za 1Km (počítá se i zpáteční cesta) 25Kč/Km

Množstí dřeva, které je možné přivést najednou – 6m3 PRMs (minimální objednávka je 3PRMs)


Pro výpočet ceny podle Vaší adresy si v Objednávce palivového dřeva vytvořte klidně nanečisto objednávku kde je na straně Košíku po rozkliknutí “Vypočítat poplatek za doručení ↓” .

palivové dřevo ceník

Rozvoz palivového dřeva

Společnost palivové dřevo Duben se zabývá výrobou, prodejem a rozvozem palivového dřeva   po dlouhou dobu a jejím cílem je získat co nejvíce vracejících se zákazníků a doporučení spokojených zákazníků, proto se snažíme vždy vyjít co nejvíce vstříc vašim představám o palivovém dřevu.

Palivovým dřevem zásobujeme hlavně Prahu přesněji Prahu-Východ ale postupem času se rozsah našeho zásobování rozrůstá, právě z důvodu doporučení Našich spokojených klientů. Zkuste nakoupit palivové dřevo u Nás a uvidíte, že se budete rádi vracet, ba dokonce také doporučíte palivové dřevo Duben svým známým. To vše samozřejmě s oboustranou spokojeností.

Pokud  Vám ceník palivového dřeva vyhovuje, neváhejte s objednávkou na telefonním čísle +420 602 236 040 či mailu palivo-duben@seznam.cz nebo pohodlně v Našem E-shopu.

Palivové dřevo ceník je uveden bez dopravy, a momentálně pracujeme na ceníku palivového dřeva s automatickým výpočtem dopravy. Dále mimo tuto stránku “palivové dřevo ceník” spouštíme tzv. e-shop kde si můžete pohodlně objednat palivové dřevo tvrdé, měkké ale také břízu, buk či olši z pohodlí našeho webu např. bez přihlašování do mailu, či útraty za telefonování. Každý preferuje něco jiného a pokud Vás Náš ceník palivového dřeva zaujal volejte, mailujte nebo přímo vytvářejte objednávky v našem obchodu, nebo využijte mailového formuláře zde na webu v kontaktech

ceník palivového dřeva zůstává zachován i přes investice do nového webu a pořízení nového štípacího stroje viz. starý web palivové dřevo ceník