Palivové dřevo

Palivové dřevo  Praha-východ Líbeznice Vás vítá,

na Našich stránkách proběhlo mnoho změn ale kvalita palivového dřeva zůstává stále stejná, ne-li lepší. Zakoupili jsme nový štípací stroj palivového dřeva určený ke zkracování dlouhého palivového dřeva a následnému štípání na štěpiny do délky až 50 cm.
Palivové dřevo Duben stále dodává palivové dřevo štípané a nařezané na standartních 33 a 35cm
v případě potřeby lze ale jistě dřevo nařezat i na jinou délku podle vašich požadavků. Stačí zavolat na telefon: 602236040 a individuálně se domluvit na Vašich představách.

Původ Palivového dřeva u Nás

Palivové dřevo u Nás pochází z kvalitních dřevin jako jsou u tvrdého palivového dřeva buk, dub, habr,jasan,akát, olše a u měkkého palivového dřeva lípa, smrk, borovice. Dále nabízíme také dřevo březové (bříza) viz. Ceník palivového dřeva Veškeré palivové dřevo které prodáváme a dodáváme pochází z českých lesů. Jedná se o kvalitní dřeviny ze stromů popsaných výše. Naše palivo nepochází z rychle rostoucích hybridů a podobně. Nově jsme také rozšířili nabídku o proschlé palivové dřevo s vlhkostí do 22% ideální pro okamžitou spotřebu.

Naštípání palivového dřeva u společnosti Palivo-Duben

palivové dřevo Kvalitní a přesné naštípání palivového dřeva Vám ušetří místo ve Vašem dřevníku, kde palivové dřevo uskladníte. Pokud si připravujete palivové dřevo do úložného prostoru pod krbem, budete spokojeni s kompaktností štípaného palivového dřeva, které Vás ve Vašem interiéru zahřeje už na první pohled.

Renesance palivového dřeva

Palivové dřevo je v poslední době zažívá takovou renesanci (znovuzrození), je velmi populární a to jak z ekologických tak finančních důvodů. Palivové dřevo je mnohem levnější palivo než topení elektřinou nebo plynem a proto Vám uspoří nemalé finanční částky. Topení Palivovým dřevem je výrazně ekologičtější než-li třeba topení uhlím, koksem nebo briketami. Pokud již vlastníte krbová kamna, dřevokotel, kombinovaný kotel či krb jistě máte tyto skutečnosti ověřené. Jistě ale také víte že v kvalitě palivového dřeva je mnoho ovlivňujících faktorů jako je vlhkost, stáří, tvrdost či výhřevnost dřeva viz. vlastnosti palivového dřeva

Nenaleťte při koupi palivového dřeva

Dalším rozdílem je palivové dřevo a palivové dříví. Nenaleťte, palivové dřevo je kvalitní štípaný produkt oproti palivovému dříví. Palivové dříví je sortiment surového dříví vznikající nevyhnutelně při výrobě, třídění a rozdělování podle druhu kvalitnějších produktů. Prakticky se jedná o nejméně kvalitní sortiment dříví určený k energetickému využití.

Doprava palivového dřeva

Palivové dřevo rozvážíme velmi rychle s pomocí hydraulického sklápěcího vozíku, tento sklopný vozík usnadňuje vykládku palivového dřeva tak, že se z něj dřevo jednoduše vysype na určené místo. Vždy se snažíme o Vaši 100% spokojenost a proto Vám palivové dřevo dodáváme v co nejkratší době.


palivové dřevo - doprava

Sklopný vozík, doprava palivového dřeva

Náš sklopný vozík je schopen dovézt najednou až 6 PRMs měkkého i tvrdého palivového dřeva.
Pokud Vás Naše nabídka zaujala neváhejte Nás kontaktovat, my už se o teplo ve vašem krbu postaráme jak nejlépe dovedeme.
NOVĚ NABÍZÍME TAKÉ SUCHÉ PALIVOVÉ DŘEVO S VLHKOSTÍ DO 20% a POLOSUCHÉ DŘEVO do 29%
Martin Duben
tel: +420 602 236 040

původní web: www.palivovedrevolibeznice.cz