Kamionová doprava dřeva

Potřebujete přepravit větší množství dřeva? Máte firmu na zpracování dřeva, vyrábíte zahradní nábytek ze dřeva či zpracováváte dřevo k jiným účelům?
Nebo si jen chcete udělat velké zásoby?
Jste tu správně! Kamionová doprava Palivo Duben (MPD-PAL s.r.o.) je ideální volba přepravy dřeva.

kamionová doprava dřeva

Kamionová doprava dřeva pro podnikatele

Obchodujete se dřevem a občas přeprava dřeva vázne na vytíženosti či nedostupnosti dopravy od dodavatele? Domluvme si přepravu dřeva naší kamionovou dopravou takzvaně z bodu A do bodu B. V ideálním termínu a ke spokojenosti všech stran. Kontaktujte nás na telefoním čísle 602 236 040 či mailu palivo-duben@seznam.cz a domluvme si detaily.

O Kamionové dopravě dřeva

Kamionová doprava dřeva zahrnuje mimo dopravu z místa nakládky do místa vykládky, také naložení a vyložení dřeva na určené místo hydraulickou rukou. Nakládku a vykládku provádí hydraulickou mechanickou rukou náš zkušený řidič.
Přepravu provádíme výkonným kamionem VOLVO FMX s návěsem, který je možno naložit kládami od 2m do 12 metrů. Kamion si díky pohonu 6x6 poradí i v horším terénu a za každého počasí. Doprava dřeva přímo z lesa tedy není žádný problém.
Na jednu nakládku jsme schopni převést až 60 PRM tedy prostorových kubíků dle druhu dřeva a dřevo převážíme po celé České republice.
Problém nenastává ani ve chvíli kdy potřebujete kamion s řidičem pronajmout na více dní.

kamionová doprava dřeva
Cena dopravy dřeva

Cena přepravy dřeva je individuální, záleží totiž na lokalitě, vzdálenosti přepravy a rozsahu naší spolupráce. Velmi rádi s Vámi celou zakázku zkonzultujeme a spočítáme Vám cenu přímo na míru Vaší spokojenosti. Neváhejte nás kontaktovat na Tel: 602 236 040 nebo zašlete poptávku na email palivo-duben@seznam.cz. Další kontakty naleznete na stránce Kontakt. Těšíme se na naši spolupráci

kamionová doprava dřeva

Např. Když svážíte dřevo z lesa na pilu po delší dobu.

 

*1 PRMs = 1 prostorový metr sypaný (naštípané dřevo nasypané do krychle – 1x1x1 metr)
  1 PRM = prostorový metr 1x1x1m, ve kterém jsou vyskládaná polena nebo štípané dříví.

Průběh kamionové dopravy dřeva

1. telefonicky nebo mailem nám sdělíte Vaší poptávku
2. telefonicky Vás kontaktujeme a domluvíme detaily jako množství přepravovaného dřeva, místo nakládky, místo vykládky a vhodné datum transportu dřeva.
3. Na místě nakládky dřevo naložíme.
4. Dřevo bezpečně přepravíme na cílové místo vykládky.
5. Dřevo vyložíme na určené místo

kamionová doprava dřeva
kamionová doprava dřeva