Rizikové kácení stromů Praha a Středočeský kraj

 Rizikové kácení

V SOUČASNOSTI NEZPROSTŘEDKOVÁVÁME RIZIKOVÉ KÁCENÍ.

DĚKUEME ZA POCHOPENÍ

rizikové kácení

Rizikové kácení stromů a dřevin zajišťujeme všude tam, kde místo nebo tvar porostu neumožní zvolit klasické kácení nebo prořez ze země.

Díky odborně provedenému rizikovému kácení stromů ochráníme Váš majetek nebo zdraví před pádem nalomeného, vyhnilého nebo vychýleného stromu. Pomocí speciální lanové techniky dokážeme také eliminovat rizika spojená s prorůstáním korun stromů do elektrického vedení nebo pokácet strom na velmi omezeném prostoru. Kromě kácení se postaráme také o rozřezání pokácených větví a kmenů a jejich odvoz. Přenechejte rizikové kácení profesionálům a neriskujte poškození svého majetku nebo dokonce zdraví.

V jakých situacích nejčastěji pomáháme?

  • Váš dům je ohrožen pádem nalomeného vzrostlého stromu
  • Nad střechou Vaší chaty se ve svahu nebezpečně nahýbá vychýlený strom
  • Koruna stromu na vaší zahradě prorůstá do drátů elektrického vedení
  • V těsné blízkosti vašeho domu stojí strom, jehož dutý kmen je napadený hnilobou

Dbáme na bezpečnost
Naši profesionálové se stromolezeckou praxí vyhodnotí hrozící nebezpečí a navrhnou nejvhodnější postup rizikového kácení stromů a dřevin, který neohrozí zdraví zúčastněných osob a lezců ani objekty v blízkém okolí.

Jak postupujeme
Specializujeme se na rizikové kácení stromů provádění lanovou (horolezeckou) technikou. Pomocí lanových systémů, klínů a kmenových smyček naši lezci postupně odřezávají jednotlivé větve nebo části kmene, upevňují je a bezpečně a kontrolovaně je spouštějí na určené místo. Lanová technika nám také pomáhá přesně nasměrovat pád stromu nebo jeho částí na požadované místo.

Kde působíme
Rizikové kácení stromů a dřevin nabízíme v Praze a okolí a celém Středočeském kraji.

Naše ceny
Cenu rizikového kácení stromů stanovujeme po dohodě s ohledem na časovou náročnost a konkrétní podmínky dané především výškou, tloušťkou a tvrdostí dřeva a charakterem místa zakázky.

Kontaktujte nás
Zavolejte nám, napište nebo pošlete fotografii. Poradíme vám a připravíme individuální cenovou nabídku.

Martin Duben
Tel.: +420 602 236 040
E-mail: palivo-duben@seznam.cz