Kamionová doprava dřeva

Potřebujete přepravit větší množství dřeva? Máte firmu na zpracování dřeva, vyrábíte zahradní nábytek ze dřeva či zpracováváte dřevo k jiným účelům?
Nebo si jen chcete udělat velké zásoby?
Jste tu správně! Kamionová doprava Palivo Duben (MPD-PAL S.R.O.) je ideální volba přepravy dřeva.

kamionová doprava dřeva

Kamionová doprava dřeva pro podnikatele

Obchodujete se dřevem a občas přeprava dřeva vázne na vytíženosti či nedostupnosti dopravy od dodavatele? Domluvme si přepravu dřeva naší kamionovou dopravu takzvaně z bodu A do bodu B. V ideálním termínu a ke spokojenosti všech stran. Kontaktujte nás na telefoním čísle 602 236 040 či mailu palivo-duben@seznam.cz a domluvme si detaily.

O Kamionové dopravě dřeva

Kamionová doprava dřeva zahrnuje mimo dopravu z místa nakládky do místa vykládky, také naložení a vyložení dřeva na určené místo mechanickou rukou. Nakládku a vykládku provádí hydraulickou mechanickou rukou zkušený řidič tak, jako by byla jeho vlastní. Přepravu provádíme výkonným kamionem VOLVO se dvěma přívěsy, který si poradí i v horším terénu a za každého počasí. Na jednu nakládku jsme schopni převést XX m^3 dřeva (XX PRM*).

kamionová doprava dřeva
Kamionová doprava dřeva

"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum."

kamionová doprava dřeva

*1 PRMs = 1 prostorový metr sypaný (naštípané dřevo nasypané do krychle – 1x1x1 metr)
  1 PRM = prostorový metr 1x1x1m, ve kterém jsou vyskládaná polena nebo štípané dříví.

Průběh kamionové dopravy dřeva

1. telefonicky nebo mailem nám sdělíte Vaší poptávku
2. telefonicky Vás kontaktujeme a domluvíme detaily jako množství přepravovaného dřeva, místo nakládky, místo vykládky a vhodné datum transportu dřeva.
3. Na místě nakládky dřevo naložíme.
4. Dřevo bezpečně přepravíme na cílové místo vykládky.
5. Dřevo vyložíme na určené místo

kamionová doprava dřeva
kamionová doprava dřeva